Serwis iphone w miejscowości Wrocław

Najpopularniejsze obecnie urządzenia komórkowe pochodzące od cieszącej się niemalejącą sławą firmy Apple założonej między innymi przez Steve’a Jobsa w postaci Iphone’ów mimo swojej popularności zdecydowanie nie mają statusów bezawaryjnych. Serwisowanie urządzeń w dedykowanych punktach apple często z uwagi na kwestie ekonomiczne zwyczajnie mija się z celem bądź też zwyczajnie z uwagi na nałożony przez producenta okres gwarancyjny serwisowania jest niemożliwy.

Serwis Iphone

Z pomocą w sytuacjach kryzysowych dla użytkowników Iphone przychodzą punkty serwisowe. Serwisy Iphone w swojej ofercie obejmują:

wymianę obecnie używanej baterii Iphone na nową – gdy bateria jest stara, była źle użytkowana, jej moc obliczeniowa jest zwyczajnie poza oczekiwaniami użytkownika. Warto zainwestować w wymianę baterii, aby nadać naszemu urządzeniu nowe życie.
Wymiana wyświetlacza iphone – kto chociaż raz nie zadrżał jak jego Iphone upadł szybką w dół niech pierwszy rzuci kamień. A poważnie sprawę, ujmując zniszczenia wyświetlaczy są bardzo często zdarzającą się dolegliwości każdego użytkownika smartphone’a w dzisiejszych czasach.
Wymiana szybki tylnej oraz obudowy iphone – Równie ryzykowne bywają upadki iphone na tylną podstawę telefonu, zwłaszcza w przypadku korzystania z urządzenia bez ochraniającego go case’a czy obudowy.
Wymiana oraz naprawa gniazda ładowania iphone – Uszkodzenie gniazda ładującego to częsta dolegliwość telefonów marki Iphone z uwagi na niewłaściwe ich podpinanie, wkładanie końcówki ładującej do zabrudzonego gniazda, złej konserwacji, czy także korzystanie z niewłaściwych urządzeń ładujących.

Serwis Iphone Wrocław.

Warto skorzystać z renomowanego punktu serwisowego cieszącego się dobrą opinią użytkowników oraz wysokim współczynnikiem udanych napraw. Punktem gwarantującym oddanie Iphone w dobre ręce jest Wrocławski punkt https://icure.pl/ na ulicy Słubickiej niedaleko Centrum Handlowego Magnolia Park. Serwis Icure cieszy się wysokim współczynnikiem udanych napraw – 90% oraz wysokimi ocenami i dobrymi recenzjami konsumentów na portalach społecznościowych: Facebook oraz Google plus. Jeżeli chodzi o serwis apple, to większość napraw realizowanych w serwisie jest do 30 minut od przyjęcia urządzenia przez serwis. Przedział cenowy oraz dokładne ramy czasowe niezbędne do wykonanie naprawy również są przedstawiane klientowi przed przyjęciem zgłoszenia. Icure przyjmuje też zlecenia naprawy zdalnie bez dostarczania urządzenia do salonu, wystarczy nadać urządzenie pod wskazany adres, czas naprawy wynosi 2-3 dni robocze łącznie z wysyłką.

 

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ciasteczka

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie plików Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.